Llambadarë me shumicë SPWS-C009 llambadar kristal me porosi të artit të thjeshtë dhe të hollë modern Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

Llambadarë SPWS-C009 Llambadar kristal i shkëlqyeshëm i artit të thjeshtë dhe modern

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: i gjithë çelik inox

Ngjyra: e artë

Madhësia: 125 * 40 * 35 cm në gjatësi

Procesi: prerje dhe elektrik

Burimi i dritës: G4 * 12

Përshtatje: mbështet madhësi të tjera


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Dizajni luksoz dhe elegant i shiut përmban qindra pika të vërteta topash kristali.Ky llambadar kristali është padyshim një zgjedhje e mirë!Një llambadar vezullues dhe i mrekullueshëm nga të gjitha këndvështrimet!!!Rekomandohet shumë për klientët në zonën e shkëlqyer të restorantit.

I përshtatshëm për dhoma: dizajn rrethor luksoz dhe i bukur, vezullues nga të gjitha këndet, llambadar i mrekullueshëm!!!I pershtatshem per: sallon, dhome ngrenie, ishull kuzhine, dhome gjumi, korridor i hyrjes, interier, shtepi ferme, tavan i pjerret, bar, restorant, galeri, dhoma ekspozite, hotele, kafene, zyra etj.
Materiali kryesor: Kornizë e veshur me krom dhe kristal transparent.Ndryshues ngjyrash 100% kristal.Qindra pika uji prej xhami kristal e bëjnë shtëpinë tuaj të shkëlqejë.Ndriçues kristal perfekt për holl, dhomë ngrënie, dhomë ndenje, etj!Ky ndriçues përdor një top të bukur 100% kristal për të kapur dhe reflektuar dritën.Një llambadar vërtet mahnitës, ky llambadar mund të krijojë një atmosferë të veçantë kudo.
Lehtë për t'u instaluar, shërbim i kënaqshëm - kjo llambë ka kaluar certifikimin UL.Ky llambadar luksoz është i lehtë për të montuar strukturën e llambës.I pajisur me udhëzime të qarta dhe të gjithë harduerin e instalimit, ai mund të instalohet shpejt dhe lehtë.Nëse pjesët dëmtohen ose humbasin gjatë transportit, mund të organizohet zëvendësimi.Ju lutemi na kontaktoni për të zëvendësuar pjesët në kohë.

LlambadarëtSPWS-C009

Materiali: i gjithë çelik inox

Ngjyra: e artë

Madhësia: 125 * 40 * 35 cm në gjatësi

Procesi: prerje dhe elektrik

Burimi i dritës: G4 * 12

Përshtatje: mbështet madhësi të tjera

Dimensionet dhe burimet e dritës

Ne mund ta bëjmë madhësinë e një llambadari që ju pëlqen më të vogël ose më të madhe për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur dhomës tuaj.Si rezultat, ju mund të keni një "familje" të plotë llambadar në madhësi të ndryshme.

Ngjyra e pjesëve të kristalit dhe xhamit

Mund të ngjyrosim çdo pjesë kristal dhe xhami të llambadarit tonë.Ekzistojnë dy mënyra kryesore të ngjyrosjes.E para është platja që krijon ngjyra të bukura reflektuese, por është e kufizuar në mundësitë e ngjyrave.Ngjyrat e përdorura zakonisht janë gri tymuese, qelibar, konjak dhe shampanjë.Opsioni i dytë është lyerja, megjithatë, na lejon të përputhemi saktësisht me çdo nuancë të çdo ngjyre në dhomën tuaj, qilim, mobilje, tavan etj.

Forma kristali

Bajamet, pendalogu, pikat, prizmat, tetëkëndëshat, topat e rrumbullakët dhe më shumë forma kristali janë në dispozicion për ju.Ka shumë forma kristali që mund t'i përdorim për të personalizuar llambadarin tuaj dhe për t'i dhënë atij një prekje unike, personale.

Mbarimi i pjesëve metalike

Pjesët kryesore metalike në një llambadar përfshijnë strukturën e kornizës, tendën e tavanit, zinxhirin, mbajtësin e qirinjve, si dhe pjesët lidhëse.Ngjashëm me kristalet, ekzistojnë dy mënyra kryesore të përfundimit të pjesëve metalike, elektrikimi dhe lyerja.Ne mund të arrijmë pothuajse çdo ngjyrë të metalit, por ngjyrat më tipike të metalit përfshijnë ngjyrën e artë, kromin, të zezën, bronzin, nikelin e krehur, bronzin e krehur dhe ngjyrat antike.

 

Hapi 1. Na dërgoni një foto

Ju na dërgoni një foto të llambadarit të kërkuar që keni gjetur në internet ose një vizatim.

Hapi 2. Kuotoni çmimin

Ne kontrollojmë çmimin e vlerësuar për referencën tuaj për të parë nëse është brenda buxhetit tuaj.

Hapi 3. Bëni vizatimin e dyqanit

Nëse vendosni të vazhdoni pas vlerësimit të ofertës, ju paguani një tarifë të vogël dhe ne bëjmë një vizatim dyqani për miratimin tuaj.Tarifa e tërheqjes do të përdoret si pjesë e paradhënies së porosisë.

Hapi 4. Kontrolloni mostrën e materialit

Pas konfirmimit të vizatimit, nëse dëshironi të shihni mostrën e materialeve që do të përdoren, ne mund t'ju përgatisim dhe t'ju dërgojmë.Zakonisht ju vetëm duhet të paguani koston e transportit.Ndonjëherë mund të ketë pagesë për materialin e mostrës, si dhe në raste të veçanta.

Hapi 5. Vendosni porosinë

Ju paguani paradhënien e plotë (30% të vlerës totale) për të filluar prodhimi pas konfirmimit të të gjitha detajeve.

 

 

Kënaqësia juaj është prioriteti ynë kryesor.Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do të punojmë me ju për të zgjidhur problemin.
 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni