Na kontaktoni

Zhongshan Langsheng Lighting Co., Ltd.

Adresë

Nr. 12, Rruga Ruifeng, Zona e Dytë Industriale Gangdong, Qyteti Guzhen, Qyteti Zhongshan

Telefoni

+86 13925312777

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Lini Mesazhin Tuaj

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lini Mesazhin Tuaj

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni