Контактирајте не

Zhongshan Langsheng осветлување Co., Ltd.

Адреса

12, улица Руифенг, Втора индустриска зона Гангдонг, град Гужен, град Жонгшан

Е-пошта

Телефон

+86 13925312777

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Оставете ја вашата порака

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Оставете ја вашата порака

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја