Llambadari kristali me degë arge me shumicë 104 cm 599184C Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

llambadar kristal me dege arge 104cm gjeresi 599184C

Përshkrim i shkurtër:

Modeli: 599184C

Kategoria: Llambadar Rezidenciale

SpecifikimiGjerësia: 104 cm |41 inç Lartësia: 86 cm |Dritat 34 inç: 18

Përfundimi: Krom

Materiali: Hekur, Kristal K9

Më shumë detaje 1.Madhësia dhe përfundimi janë të personalizueshme
2. Tensioni: 110-240V
3. Certifikata: CE/ UL/ SAA
4. Garancia: pesë vjet
5. Koha e dorëzimit: 20-40 ditë
6. Llambat janë të përjashtuara.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

2848

 

përshkrim i produktit

Llambadarët e banimit përdoren kryesisht për dekorimin e banesave private, duke përfshirë dhomën e ndenjes, dhomën e ngrënies, shkallët, dhomën e gjumit, hollin, hyrjen, ishullin e kuzhinës.Ka një gamë të gjerë stilesh në koleksionin tonë të llambadarëve rezidencialë, moderne, perandori, spirale, Maria Theresa, baccarat, RH, degë serip, zinxhir atlantis etj. Ju mund ta gjeni lehtësisht dizajnin më të preferuar duke filtruar stilin, gjerësinë dhe lartësinë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni