Llambadar me shumicë PC-8312 Llambadar inxhinierik i llambave të artit metalik me personalitet të ri Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

Llambadar PC-8312 Llambadar i ri me personalitet metalik llambadar inxhinierik llambadar

Përshkrim i shkurtër:

Llambadar PC-8312

Madhësia: gjatësia 80 / 100 / 120 / 150 cm (e personalizueshme)
Procesi: prerje me elektrik
Ngjyra: veshje me krom (e personalizueshme)
Fuqia: 40-90 W
Materiali: çelik inox
Hapësira: 6-25 m
Aplikimi: Dhomë model restoranti, banak bar, shkallë, sallë ekspozite vile dupleks


 • :
 • :
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Llambadar PC-8312

  Madhësia: gjatësia 80 / 100 / 120 / 150 cm (e personalizueshme)
  Procesi: prerje me elektrik
  Ngjyra: veshje me krom (e personalizueshme)
  Fuqia: 40-90 W
  Materiali: çelik inox
  Hapësira: 6-25 m
  Aplikimi: Dhomë model restoranti, banak bar, shkallë, sallë ekspozite vile dupleks

  Llambadar inxhinierik me llamba metalike me personalitet të ri Llambadari

  Llambadarët prezantojnë stilin simpatik Art Deco në shtëpinë tuaj.Ky llambadar mahnitës post-modern përdor përfundime argjendi, duke nxjerrë në pah atmosferën e gjallë të ngutjes dhe ngutjes së kohës.Disa pika të ngushtuara të xhamit të tymosur nxjerrin një dritë simpatike.

  Shkëlqyes dhe elegant, ky llambadar modern magjepsës me siguri do të bëjë një deklaratë në hapësirën tuaj të jetesës.Duke marrë një siluetë rrethi, ai ofron një hije tamburi të hapur.Rrathët gjeometrikë prej ari theksohen nga kristali i pastër, përfundimi rrezatues i cilësisë së mirë prej ari dhe 3 drita të frymëzuara nga shandanë (nuk përfshihen) brenda, përmirësojnë atmosferën e hapësirës suaj të dëshiruar.Përfundimi metalik dhe theksi i pastër kristal e bëjnë këtë llambadar art deco me sofistikim elegant të përsosur për të përditësuar dhomën tuaj të ngrënies, dhomën e ndenjes, kuzhinën dhe hollin tuaj.
  Zinxhiri i rregullueshëm i varur: Kjo llambë llambadar ari vjen me një zinxhir të rregullueshëm 59 inç për një lartësi të përgjithshme të rregullueshme varëse nga 11 inç në 67 inç, bazuar në nevojën tuaj
  Tavane të ndryshme të adaptueshme: Llambadari prej bronzi prej ari me thekse është i adaptueshëm për tavane të sheshta, të pjerrëta dhe me hark.Drita e varur me dimmable: Kjo dritë e varur kristal është plotësisht e zbehtë me një çelës të pajtueshëm dimmer (shitet veçmas) për të krijuar një atmosferë të përsosur për hapësirën tuaj personale.
  Instalim i lehtë: Ngjitësja e dritës së varur prej ari përfshin udhëzime të hollësishme dhe pajisje montimi për instalim të lehtë dhe të shpejtë
  Qëndrueshmëria: Ndërtimi i fortë metalik i ndriçimit modern siguron forcë dhe qëndrueshmëri

    • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni