Flush Mounts me shumicë SPWS-F009Liberty, një koleksion i frymëzuar nga Statuja e famshme e Lirisë, mirëpret një version të ri Snooker.Një dizajn elegant i krijuar për të ndriçuar projektet më të mira të dizajnit të brendshëm, nga dhomat e ngrënies tek dhomat e bilardos.E punuar me bronz dhe xhami kristali.Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

Flush Mounts SPWS-F009Liberty, një koleksion i frymëzuar nga Statuja e famshme e Lirisë, mirëpret një version të ri Snooker.Një dizajn elegant i krijuar për të ndriçuar projektet më të mira të dizajnit të brendshëm, nga dhomat e ngrënies tek dhomat e bilardos.E punuar me bronz dhe xhami kristali.

Përshkrim i shkurtër:

MATERIALE

Trupi: Tunxh & Xham Kristal

FINNISHAT STANDARD

Trupi: I veshur me ar

PESHA

80 kg |176,4 paund

LAMBAT

Llamba halogjene 20x g9 (maksimumi 40 W) *SHBA nuk përfshihen
Tensioni: 220-240V

DIMENSIONET

H 60 cm |23,6”
L 160 cm |63”
D 50 cm |19,7”
Lartësia e kordonit: E rregullueshme me 100 cm |39,37”


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Liberty, një koleksion i frymëzuar nga Statuja e famshme e Lirisë, mirëpret një version të ri Snooker.Një dizajn elegant i krijuar për të ndriçuar projektet më të mira të dizajnit të brendshëm, nga dhomat e ngrënies tek dhomat e bilardos.E punuar me bronz dhe xhami kristali.

Lehtë për t'u instaluar, shërbim i kënaqshëm - kjo llambë kaloi
Certifikimi.Ky llambadar luksoz është i lehtë për të montuar strukturën e llambës.I pajisur me udhëzime të qarta dhe të gjithë harduerin e instalimit, ai mund të instalohet shpejt dhe lehtë.Nëse pjesët dëmtohen ose humbasin gjatë transportit, mund të organizohet zëvendësimi.Ju lutemi na kontaktoni për të zëvendësuar pjesët në kohë.

Kënaqësia juaj është prioriteti ynë kryesor.Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do të punojmë me ju për të zgjidhur problemin.

Ngjitëse me ujë SPWS-F009

MATERIALE

Trupi: Tunxh & Xham Kristal

FINNISHAT STANDARD

Trupi: I veshur me ar

PESHA

80 kg |176,4 paund

LAMBAT

Llamba halogjene 20x g9 (maksimumi 40 W) *SHBA nuk përfshihen
Tensioni: 220-240V

DIMENSIONET

H 60 cm |23,6”
L 160 cm |63”
D 50 cm |19,7”
Lartësia e kordonit: E rregullueshme me 100 cm |39,37”


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni