Chandelier me shumicë PC-8308 llambadar qelqi arti llambadar personaliteti llambadar llambadar Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

Llambadar PC-8308 llambadar qelqi arti llambadar personaliteti llambadar

Përshkrim i shkurtër:

Llambadar PC-8308

Madhësia: diametri 60 / 80 / 100 / 120 cm (e personalizueshme)
Procesi: prerje me elektrik
Ngjyra: siç tregohet në figurë (shënim për arin / krom)
Fuqia: 30-50 W
Materiali: çelik inox + xham i punuar me dorë
Hapësira: 8-35m
Aplikimi: sallon, dhome ngrenie, dhome gjumi, dhome model, bar, shkalle, salle ekspozite vile dupleks


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

O1CN016vF6ww1OQdvMDLBd3_!!1747811700

Llambadar PC-8308

Madhësia: diametri 60 / 80 / 100 / 120 cm (e personalizueshme)
Procesi: prerje me elektrik
Ngjyra: siç tregohet në figurë (shënim për arin / krom)
Fuqia: 30-50 W
Materiali: çelik inox + xham i punuar me dorë
Hapësira: 8-35m
Aplikimi: sallon, dhome ngrenie, dhome gjumi, dhome model, bar, shkalle, salle ekspozite vile dupleks

O1CN01VXnriw1OQdvF7ULhZ_!!0-item_pic

 

Llambadar qelqi që tërheq veçoritë e dizajnit - i përshtatshëm për stil dekorativ, dekorim modern dhe karakteristik.Ky llambadar modern ka një dizajn rrethor për ta bërë shtëpinë tuaj të duket lajkatare.
Lartësia e rregullueshme-15 inç e lartë x 20 inç e gjerë (rreth 38,1 cm x 50,8 cm), gjatësia e zinxhirit: 39,4 inç (100,1 cm) (e rregullueshme).
Burimi i dritës: mbështet burimin e dritës LED që kursen energji 30-50W, etj.

Llambadari modern mund të zgjerojë hapësirën tuaj, të lërë pajisjet tuaja të hapen dhe dekorojnë.Eshte shume i pershtatshem per restorante, dhoma ndenjeje, dhoma gjumi, dhoma vajzash, dhoma per femije, modeling, hotele etj.

Ky llambadar kombinon elementet klasike dhe moderne dhe efektin e bërjes së qirinjve, duke përdorur materiale me cilësi të lartë për të siguruar që produktet tuaja të jenë të qëndrueshme dhe të besueshme!

përshkruajnë
Llambadari elementar i stacionit satelitor hapësinor bëhet një pikë qendrore rrezatuese në shtëpinë tuaj.Sipërfaqja e brendshme e llambës së tavanit në sipërfaqen e brendshme është e fiksuar në llambadar me një unazë metalike me katër unaza.Xhamit karakteristik, ai mund t'i japë produktit një stil dhe përmirësim të veçantë të efektit të dritës.

 

O1CN018B4yiy1OQdvKSncru_!!1747811700

llambadar qelqi arti personalitet llambadar llambadar

 

Dimensionet dhe burimet e dritës

Ne mund ta bëjmë madhësinë e një llambadari që ju pëlqen më të vogël ose më të madhe për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur dhomës tuaj.Si rezultat, ju mund të keni një "familje" të plotë llambadar në madhësi të ndryshme.

Ngjyra e pjesëve të kristalit dhe xhamit

Mund të ngjyrosim çdo pjesë kristal dhe xhami të llambadarit tonë.Ekzistojnë dy mënyra kryesore të ngjyrosjes.E para është platja që krijon ngjyra të bukura reflektuese, por është e kufizuar në mundësitë e ngjyrave.Ngjyrat e përdorura zakonisht janë gri tymuese, qelibar, konjak dhe shampanjë.Opsioni i dytë është lyerja, megjithatë, na lejon të përputhemi saktësisht me çdo nuancë të çdo ngjyre në dhomën tuaj, qilim, mobilje, tavan etj.

Forma kristali

Bajamet, pendalogu, pikat, prizmat, tetëkëndëshat, topat e rrumbullakët dhe më shumë forma kristali janë në dispozicion për ju.Ka shumë forma kristali që mund t'i përdorim për të personalizuar llambadarin tuaj dhe për t'i dhënë atij një prekje unike, personale.

Mbarimi i pjesëve metalike

Pjesët kryesore metalike në një llambadar përfshijnë strukturën e kornizës, tendën e tavanit, zinxhirin, mbajtësin e qirinjve, si dhe pjesët lidhëse.Ngjashëm me kristalet, ekzistojnë dy mënyra kryesore të përfundimit të pjesëve metalike, elektrikimi dhe lyerja.Ne mund të arrijmë pothuajse çdo ngjyrë të metalit, por ngjyrat më tipike të metalit përfshijnë ngjyrën e artë, kromin, të zezën, bronzin, nikelin e krehur, bronzin e krehur dhe ngjyrat antike.

 


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni