Shitje me shumicë Xhami Artizanatit post modern llambadar Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

Xhami artizanal post modern llambadar

Përshkrim i shkurtër:

Përditësoni ambientet tuaja ekzistuese të brendshme.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

113900_2_副本

Përditësoni ambientet tuaja ekzistuese të brendshmeLlambadar, një theks i vërtetë që mund të integrohet në çdo stil arredimi modern apo klasik.Kjo llambë varëse konike me finiturë bronzi të lyer lehtë dhe dekorime xhami tymuese jo vetëm që përmbush qëllimin e saj për të ndriçuar dhomën, por është gjithashtu një vepër arti.Vendoseni mbi një tavolinë ngrënieje ose në qendër të çdo dhome për një përfundim vërtet të sofistikuar.

113900_4_副本 113900_3_副本


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni