Llambadar me shumicë PC-8255L llambadar qelqi i artit llambadar personaliteti llambadar llambadar Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

Llambadar PC-8255L llambadar qelqi arti llambadar personaliteti llambadar

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Hardware + çelik inox + xhami + çip harduer
Ngjyra: Ari + e bardhë + blu
Madhësia: gjatësia 100 / 143 cm
Gongzhi: prerje dhe plating
Burimi i dritës: Burimi i dritës LED
Përshtatje: mbështet madhësi dhe ngjyra të tjera


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

PËRSHKRIM
Përditësoni brendësinë tuaj me llambadarin Verbier, një theks i vërtetë që mund të integrohet në çdo stil modern ose klasik të arredimit.Kjo llambë varëse me kone me finiturë nikeli dhe dekorime xhami të pastër jo vetëm që përmbush qëllimin e saj për të ndriçuar dhomën, por është gjithashtu një vepër arti.Vendoseni mbi një tavolinë ngrënieje ose në qendër të çdo dhome për një përfundim vërtet të sofistikuar.
Ndriçojeni brendësinë tuaj me stil me llambadarët magjepsës Amazone.E ndezur ose e pandezur, me dizajnin e saj të gazuar prej xhami kristali, kjo llambë me shkëlqim do të ndriçojë çdo hapësirë ​​në shtëpinë tuaj.Drejtkëndëshi që shkëlqen
kristalet varen nga nivele të ndryshme, duke kapur dhe përthyer dritën për të krijuar modele dramatike në sipërfaqet përreth.
Një seri gjethesh qelqi të ngrira të fryra me dorë e bëjnë llambadarin Novida një pikë qendrore mahnitëse në dekorimin e shtëpisë tuaj.Kjo varëse tavani e përmbysur duket e mahnitshme në sallonin ose dhomën tuaj të gjumit dhe me të vërtetë merr jetë kur është e ndriçuar.Ai përmban 9 mbajtëse llambash dhe është i varur në një zinxhir lidhës në një fund bronzi antik.
Llambadar PC-8255L

Materiali: Hardware + çelik inox + xhami + çip harduer
Ngjyra: Ari + e bardhë + blu
Madhësia: gjatësia 100 / 143 cm
Gongzhi: prerje dhe plating
Burimi i dritës: Burimi i dritës LED
Përshtatje: mbështet madhësi dhe ngjyra të tjera

 

Lehtë për t'u instaluar, shërbim i kënaqshëm - kjo llambë kaloi
Certifikimi.Ky llambadar luksoz është i lehtë për të montuar strukturën e llambës.I pajisur me udhëzime të qarta dhe të gjithë harduerin e instalimit, ai mund të instalohet shpejt dhe lehtë.Nëse pjesët dëmtohen ose humbasin gjatë transportit, mund të organizohet zëvendësimi.Ju lutemi na kontaktoni për të zëvendësuar pjesët në kohë.

Kënaqësia juaj është prioriteti ynë kryesor.Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do të punojmë me ju për të zgjidhur problemin. • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni