Shitje me shumicë Llambadari inxhinierik i llambave të artit metalik të personalitetit të ri Llambadari PC-8223 Prodhuesi dhe Furnizuesi |Langsheng

Llambadar inxhinierik i llambave të artit metalik me personalitet të ri Chandelier PC-8223

Përshkrim i shkurtër:

Llambadar PC-8223

Materiali: i gjithë çelik inox

Ngjyra: krom ose ar

Madhësia: 125 * 40 * 35 cm në gjatësi

Procesi: prerje dhe elektrik

Burimi i dritës: G4 * 12

Përshtatje: mbështet madhësi të tjera


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Llambadarët prezantojnë stilin simpatik Art Deco në shtëpinë tuaj.Ky llambadar mahnitës post-modern përdor përfundime argjendi, duke nxjerrë në pah atmosferën e gjallë të ngutjes dhe ngutjes së kohës.Disa pika të ngushtuara të xhamit të tymosur nxjerrin një dritë simpatike.

Dizajni perfekt: Llambadari është i dekoruar me elementë të stilit modern, i bërë nga kafaz metalik i cilësisë së lartë të kromuar dhe kristal transparent.Do t'ju pëlqejë ndriçimi dhe pamja me stil.

 

Llambadar PC-8223

Materiali: i gjithë çelik inox

Ngjyra: krom ose ar

Madhësia: 125 * 40 * 35 cm në gjatësi

Procesi: prerje dhe elektrik

Burimi i dritës: G4 * 12

Përshtatje: mbështet madhësi të tjera

Llambadar inxhinierik i llambave të artit metalik me personalitet të ri
 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Lini Mesazhin Tuaj

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni