на Трговија на големо со Flush Mounts SPWS-F009Liberty, колекција инспирирана од познатата Статуа на слободата, ја поздравува новата верзија на снукер.Елегантен дизајн направен за да ги просветли најдобрите проекти за внатрешен дизајн, од трпезарии до соби за билијард.Направено од месинг и кристално стакло.Производител и добавувач |Лангшенг

Flush Mounts SPWS-F009Liberty, колекција инспирирана од познатата Статуа на слободата, ја поздравува новата верзија на Снукер.Елегантен дизајн направен за да ги просветли најдобрите проекти за внатрешен дизајн, од трпезарии до соби за билијард.Направено од месинг и кристално стакло.

Краток опис:

МАТЕРИЈАЛИ

Тело: Месинг и кристално стакло

СТАНДАРДНИ ФИНИШИ

Тело: позлатено

ТЕЖИНА

80 кг |176,4 фунти

СИЛКИ

20x g9 халогени светилки (максимум 40W) *САД не се вклучени
Напон: 220-240V

ДИМЕНЗИИ

В 60 см |23,6”
L 160 cm |63”
Д 50 см |19,7”
Висина на кабелот: Прилагодлива со 100 cm |39,37”


Детали за производот

Ознаки на производи

Liberty, колекцијата инспирирана од познатата Статуа на слободата, ја поздравува новата верзија на снукер.Елегантен дизајн направен за да ги просветли најдобрите проекти за внатрешен дизајн, од трпезарии до соби за билијард.Направено од месинг и кристално стакло.

Лесно се инсталира, задоволителна услуга - оваа светилка помина
Сертификација.Овој луксузен лустер е лесен за составување на структурата на светилката.Опремен со јасни упатства и целиот хардвер за инсталација, може да се инсталира брзо и лесно.Ако деловите се оштетени или изгубат за време на транспортот, може да се организира замена.Ве молиме контактирајте со нас за да ги замениме деловите навреме.

Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да го решиме проблемот.

Флеш монтирања SPWS-F009

МАТЕРИЈАЛИ

Тело: Месинг и кристално стакло

СТАНДАРДНИ ФИНИШИ

Тело: позлатено

ТЕЖИНА

80 кг |176,4 фунти

СИЛКИ

20x g9 халогени светилки (максимум 40W) *САД не се вклучени
Напон: 220-240V

ДИМЕНЗИИ

В 60 см |23,6”
L 160 cm |63”
Д 50 см |19,7”
Висина на кабелот: Прилагодлива со 100 cm |39,37”


 • Претходно:
 • Следно:

 • Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја