на Трговија на големо Craft стакло пост модерен лустер Производител и добавувач |Лангшенг

Занаетчиски стаклен пост модерен лустер

Краток опис:

Ажурирајте го вашиот постоечки ентериер Лустер, вистински белег што може да се интегрира во секој модерен или класичен стил на опремување.


Детали за производот

Ознаки на производи

113900_2_副本

Ажурирајте ги вашите постоечки ентериериЛустер, вистински белег што може да се интегрира во секој модерен или класичен стил на опремување.Оваа заострена светилка со приврзок со светло обработен месинг и украси од димно стакло не само што ја исполнува својата цел да ја осветлува просторијата, туку е и уметничко дело.Ставете го над трпезариска маса или во центарот на која било просторија за навистина софистицирана завршница.

113900_4_副本 113900_3_副本


 • Претходно:
 • Следно:

 • Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја