на Трговија на големо со лустер PC-8255L Уметнички стаклен лустер со личност лустер лустер Производител и добавувач |Лангшенг

Лустер PC-8255L Уметнички стаклен лустер персонален лустер лустер

Краток опис:

Материјал: Хардвер + нерѓосувачки челик + стакло + хардверски чип
Боја: златна + бела + сина
Големина: должина 100 / 143cm
Гонгџи: сечење и позлата
Извор на светлина: LED извор на светлина
Прилагодување: поддржува други големини и бои


Детали за производот

Ознаки на производи

ОПИС
Ажурирајте го вашиот ентериер со Verbier Chandelier, вистински белег што може да се интегрира во секој модерен или класичен стил на опремување.Оваа заострена светилка со приврзок со никел и украси од проѕирно стакло не само што ја исполнува својата цел за осветлување на просторијата, туку е и уметничко дело.Ставете го над трпезариска маса или во центарот на која било просторија за навистина софистицирана завршница.
Осветлете го вашиот ентериер стилски со гламурозните лустери Amazone.Запалена или неосветлена, со дизајнот на пенливо кристално стакло, оваа сјајна светилка ќе го осветли секој простор во вашиот дом.Правоаголното блескаво
кристалите висат од различни нивоа, фаќајќи и прекршувајќи ја светлината за да создадат драматични обрасци на околните површини.
Серијата рачно издувани листови од матирано стакло го прави лустерот Novida неверојатна фокусна точка во декорацијата на вашиот дом.Овој приврзок со превртен плафон изгледа неверојатно во вашата дневна или спална соба и навистина оживува кога е осветлен.Содржи 9 држачи за светилки и е закачен на синџир со врски во антички месинг финиш.
Лустер PC-8255L

Материјал: Хардвер + нерѓосувачки челик + стакло + хардверски чип
Боја: златна + бела + сина
Големина: должина 100 / 143cm
Гонгџи: сечење и позлата
Извор на светлина: LED извор на светлина
Прилагодување: поддржува други големини и бои

 

Лесно се инсталира, задоволителна услуга - оваа светилка помина
Сертификација.Овој луксузен лустер е лесен за составување на структурата на светилката.Опремен со јасни упатства и целиот хардвер за инсталација, може да се инсталира брзо и лесно.Ако деловите се оштетени или изгубат за време на транспортот, може да се организира замена.Ве молиме контактирајте со нас за да ги замениме деловите навреме.

Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да го решиме проблемот. • Претходно:
 • Следно:

 • Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја