на Продажба на големо Нов инженерски лустер за метална уметност со метална уметност Лустер PC-8223 Производител и добавувач |Лангшенг

Инженерски лустер за метална уметност со нова личност Лустер PC-8223

Краток опис:

Лустер PC-8223

Материјал: целосно не'рѓосувачки челик

Боја: хром или златна

Големина: 125 * 40 * 35 см во должина

Процес: сечење и галванизација

Извор на светлина: G4 * 12

Прилагодување: поддржува други големини


Детали за производот

Ознаки на производи

Лустерите воведуваат шармантен арт деко стил во вашиот дом.Овој неверојатен пост-модерен лустер користи сребрени завршетоци, испуштајќи ја енергичната атмосфера на метежот и вревата на времето.Неколку заострени капки чадено стакло зрачат со шармантна светлина.

Совршен дизајн: Лустерот е украсен со модерни стилски елементи, изработен од висококвалитетен висококвалитетен хромиран метален кафез и проѕирен кристал.Ќе ви се допадне осветлувањето и стилскиот изглед.

 

Лустер PC-8223

Материјал: целосно не'рѓосувачки челик

Боја: хром или златна

Големина: 125 * 40 * 35 см во должина

Процес: сечење и галванизација

Извор на светлина: G4 * 12

Прилагодување: поддржува други големини

Нов инженерски лустер за метална уметност со метална уметност
 • Претходно:
 • Следно:

 • Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја