на Кристален лустер со гранка на големо 104cm 599184C Производител и добавувач |Лангшенг

Арге 104cm широк гранка кристален лустер 599184C

Краток опис:

Модел: 599184C

Категорија: Станбени лустери

СпецификацијаШирина: 104 cm |41 инчи Висина: 86 см |Светла од 34 инчи: 18

Заврши: Хром

Материјал: Железо, K9 кристал

Повеќе детали 1.Големината и завршницата се приспособливи
2. Напон: 110-240V
3. Сертификат: CE/ UL/ SAA
4. Гаранција: пет години
5. Време на испорака: 20-40 дена
6. Сијалиците се исклучени.


Детали за производот

Ознаки на производи

2848

 

Опис на производот

Станбените лустери главно се користат за декорација на приватна резиденција, вклучувајќи дневна соба, трпезарија, скалила, спална соба, фоаје, влез, кујнски остров.Има широк спектар на стилови во нашата колекција на лустери за домови, модерен, империја, спирален, Марија Тереза, бакара, RH, серип гранка, синџир на атлантис итн. Можете лесно да го најдете најомилениот дизајн со филтрирање на стилот, ширината и висината.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Оставете ја вашата порака

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја